רוצים לעבוד יחד?

studio@nekudots.co.il

Nekudots

סיגלית אמיתי-הנדרסון,
studio@nekudots.co.il
03-9398343

בחזרה למעלה

תערוכות מומלצות 2019

תערוכות הם חלק של התעשייה העסקית כאשר בתערוכות השונות מציג בית העסק את כל מה שיש לו לחדש ולהראות לקהל הלקוחות שלו.
חשוב לדעת כי חלק חשוב של כל תערוכה זה העיצוב המרשים שלו. אם לא נשקיע בעיצוב של המוצגים או של המוצרים שלנו, אנחנו לא נרוויח באמת מהתערוכה שלנו ולא נפיק ממנה את מלוא התועלת.

מיקום התערוכה

אז כבר השקעתם ברכישת מקום בכנס, דאגתם שתהיה לכם עמדה טובה ומתאימה לצורך הצגת הסחורה שלכם וכעת עליכם לדאוג לעיצוב הנכון והמוקפד שלו. רק אם הוא יהיה מעוצב בצורה הנכונה, אתם תוכלו ליהנות מהצלחה עסקית שתשפיע על העסק שלכם גם בהמשך.
חשוב לדעת כי על מנת שהתערוכה תצליח לייצר תנועה של הרבה אנשים שכבר ראו וחוו תערוכות רבות ואולי במקום בו אתם עורכים את התערוכה אתם גם כן לא יחידים אלא שאתם מהווים אחד מתוך רבים כאשר תערוכות רבות ממלאות את כל השטח.
על מנת שהתערוכה שלכם תבלוט על פני כולם והיא תהפוך להיות חוויה שיווקית וגם חוויה תקשורתית אשר תרשים את הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, אתם חייבים להשקיע בעיצוב מוקפד של התערוכה שלכם.

מה יהפוך את התערוכה שלכם למרשימה ויוצאת דופן?

כיום, עם האפשרויות הדיגיטליות הרבות כבר לא כל כך מסובך להפוך את התערוכה שלכם למשהו מוקפד ומרשים. אתם צריכים כמה מוצרים שיהיו עשויים היטב מהבחינה הגרפית וזה כבר יספיק לכם לצורך הצגה מרשימה של התערוכה שלכם. מה זה כולל?
שלטים – על פי רוב זה יכלול שלטים שיציגו את המוצרים, יבליטו את אלו שאנחנו רוצים להבליט ויהפכו כל מוצר למושך הרבה יותר.
רולאפים – מלבד השלטים אתם יכולים להוסיף גם רולאפים אשר אותם תוכלו להציב בפתח התערוכה כמו גם לצד הדוכן שלכם כאשר הרולאפ בהחלט עשוי ליצור רושם איכותי ודומיננטי במיוחד.

דוכני תצוגה – ברור כי כל הניירת עליה הרחבנו עד כה היא בסך הכול רק ניירת, או כל חומר אחר עליו מדפיסים את השלטים או את הרולאפ. אך בפועל מה שבאמת חייב להיות בתערוכה אלו הם המוצרים עצמם אותם אנחנו רוצים למכור ללקוחות שלנו. על מנת כן אנחנו צריכים להציב את המוצרים שלנו בצורה נעימה ומרשימה, באופן כזה הלקוחות יראו במוצרים – מוצרי יוקרה, מוצרים ששווה לרכוש אותם בתערוכה.

נעזרים באנשי מקצוע

כאשר אתם רוצים לעצב את דוכני התצוגה שלכם, אתם צריכים לפנות אל אנשי מקצוע אשר זהו תחום העיסוק שלהם. אנשי מקצוע מתחום הגרפיקה והעיצוב, הם אלו אשר ייטיבו לתת לכם את המענה האיכותי והמושלם לצרכים שלכם.
כי לפני הכול ואחרי הכול, הרושם הראשוני הוא זה שייצור את תחושה של הקהל כלפי הדוכן שלכם והוא זה שיהיה אחראי לרווחים שלכם בשורה התחתונה.

הכל תחת קורת גג אחת

אם אתם רוצים לעצב מחדש את כל מה שהעסק שלכם רוצה להציג לציבור, אתם צריכים להיעזר באיש מקצוע אשר ימתג עברכם את העסק. תמיד עדיף לפנות אל כתובת אחת אשר תיקח תחת חסותה את כל מה שכרוך בעיצוב ובמיתוג של הלוגו.
כאשר אתם פונים אל גרפיקאי מומחה ומנוסה, אתם בהחלט יכולים ליהנות מלוגו מושלם יחד עם עיצוב מוקפד של כל מה שאתם צריכים לצורך עיצוב מוקפד של התערוכה שלכם.
אנחנו כאן על מנת לעצב עבורכם את התערכוה בצורה הכי מרשימה והכי יפה על מנת שתוכלו להפיק ממנה את מלוא התועלת.