תוכן דף סטודיו נקודות - מאמרים
סטודיו נקודות עיצוב גרפי דף הבית


 

מיתוג קולינארימיתוג לעסקי מזון ושתיה - סטודיו נקודות

 

כמות המסעדות, בתי הקפה, הפאבים ושאר מקומות הבילוי שאפשר לשתות ולאכול בהם בארץ היא עצומה, בהתאם גם תרבות האכילה בחוץ היא גדולה.

 

ישנם עסקים שנראה שמרגע פתיחתן הם בקלות מצליחים לאורך שנים לעומת עסקים הנסגרים מאוד מהר.

יהיו כאלה שיאמרו שלא היה לעסק מזל ולכן הוא נסגר, אך אנחנו לא מאמינים במזל אלא בניהול נכון והמיתוג קולינארי הנכון של המקום.

 

מיתוג בשפה קולינארית
 

יציאה לשתות ולאכול בחוץ נחשבת כבילוי כמו יציאה למוזיאון או מועדון ריקודים ולכן כדי להצליח בתחום המסעדות לא מספיק להגיש אוכל טעים אלא צריך לייתר עבור הלקוח תחושת חוויה אשר תגרום לו לרצות לשוב למסעדה בהקדם, לספר לחברים ולמשפחה ואף לשתף את החוויה בפייסבוק.

לכן המסעדה חייבת קודם כל להצליח לייצר תחושה חוייתית אצל הלקוח.

 

במילים אחרותצריך לבדוק שהעסק ממותג נכון לתחום הקולינרי ובמידה ולא - יש לתכנן עבור העסק מיתוג חדש המתאים לשפה הקולינארית אשר הוא רוצה להעביר.

 

מיתוג מחדש הוא למעשה קודם כל חשיבה שיווקית מקיפה לגבי מיהו קהל היעד, מה קהל היעד שלנו אוהב, איך אפשר להפתיע אותו ולייצר אצלו תחושה נעימה, מה מייחד אותנו לעומת המתחרים ואיך אנחנו עושים זאת.

 

בתהליך המיתוג ניתן פיתרון עיצובי כולל למקוםשילוט חיצוני, כוסות חד פעמיות, מעמדים, תפריטים, מפיות, פלייסמנט, ריהוט, קירות ואפילו בגדי המלצרים.

 

שילוב של עיצוב גרפי עם עיצוב פנים ואסטרטגייה שיווקית

 

כל מיתוג בסטודיו נקודות מתחיל בפגישה עם הלקוח ולאחר מכן אנחנו מקיימים צוות חשיבה הכולל את האסטרטג השיווקי, המעצבת הגרפית ומעצבת הפנים.

כך ניתן מענה מלא הכולל עיצוב מחדש של המקום המשלב במידת הצורך ולפי רצון הלקוח עיצוב מחדש של כל חלל המקום, אנחנו משלבים בעיצוב בעת הצורך תכנון תאורה, עיצוב מדבקות קיר ומדבקות ריהוט.

 

לאחר מכן מתקיימת חשיבה לגבי שיווק נכון של המסעדהפרסום בעזרת בניית דף פייסבוק, אתר אינטרנט, דפי נחיתה, באנרים,
פרסום התפריט בחוברת דיגיטלית, פרסום מודעה בעיתון או באינטרנט, הפצת ברושורים ופליירים וכל אמצעי קד"ם נוספים.לקבלת הצעת מחיר למיתוג פנו אלינו:
סיגלית אמיתי
מנהלת סטודיו נקודות
03-9398343
 
 
מיתוג רשת בתי קפה - קונדיטוריה שני
 
מיתוג לפייסבוק - קיוסקפה
 
מיתוג עבור מסעדה בסגנון לובי - לחם בית

סטודיו נקודות - פרסום ושיווק | עיצוב גרפי | בניית אתריםקידום אתרים | אתר בפייסבוק | דפי נחיתה ובאנרים 
 


     
    

                  
  כל הזכויות שמורות לסטודיו נקודות ©